AnasayfaMobil Cihazlar › Google Nexus 6 Geliyor

Google Nexus 6 Geliyor

google nexus 6 ne zaman

Google amcanın 5.5 inch lik Apple iPhone Plus‘a rakip olarak 5.9 inç ekran boyutuna sahip olacağı düşünülen Nexus 6‘nı daha ucuz bir fiyat ile satışa sunulacak. Bilgiye göre Nexus 6, Motorola tarafından üretilecek ve Android L. mobil işletim sistemi ile çalışacağını resmi olarak duyurdu. Yani anlayacağınız Google Nexus 6 veya Motorala Nexus 6 da diyebiliriz. Sonuçta iki devin ortak ürünü olacak.

Gelen son bilgilere göre Google Nexus 6 özellikleri ise, Nexus 6 1440 x 2560 piksel QHD ekran ve dört çekirdekli Spapdragon 805 işlemci ile 3 GB Ram’a sahip olacağı konuşulmakta. Nexus 6. 5.7 inch lik Samsung Galaxy Note 4 ve 5.5 inç LG G3’dən daha büyük bir ekrana sahip olacağı söyleniyor.

Peki Google nexus 6 ne zaman çıkacakGoogle amcanın Motorola Nexus 6 modelini ekim ayında resmi tanıtımının yapılacağının sinyalini verdi.

nexus-6

Tablet telefonlar 2011 yılında akıllı telefon pazarının% 1 ancak, 2014’ə civarında rakam 24% yükseldi. Bakalım Nexus 6, iPhone 6 Plus ve Galaxy Note 4 gibi güçlü rakiplerin karşısında başarılı olabilecek mi? Sizce Nexus 6 ne olduğunca başarılı olacak?

 

 

Yazar : Güçnar

1986 yılında doğdum. 1999 yılında bilgisayar ve internet ile tanıştım. 2003 yılında ilk Pc'me sahip olduktan sonra oyunlardan çok internet ilgimi çekti. Şimdi hobi olarak açtığım blog'ta sizin güncel bilgiler paylaşıyorum..

Yorum Yazarken DiKKAT !;

Bak genç seni uyarıyorum. Eğer sen şu kaliteli ve güncel blogumu saçma sapan spam,reklam ve türevi gibi şeyler ile dolduracaksan hiç zahmet etme. Onaylamayacağım. Bedava backlink kazanacağım diye havalara da girme. Özet konuyla alakasız yorumlar silinir. Hadi şimdi güle güle

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>