AnasayfaBilgisayar › GTX 960 Serisi Ekran Kartlarının Performansıyla Tanışın

GTX 960 Serisi Ekran Kartlarının Performansıyla Tanışın

MSI yeni nesi NVIDIA Ge Force GTX 960 serisinden olan ekran kartlarının duyurusunu yaptı. Markanın en çok beklenen modeli ise oyuncular tarafından beğenilen GTX 960 GAMING 2G yeni nesil aile fertleri arasında yerini aldı. Oldukça yüksek performanslı olan NVIDIA Maxvell mimarisine sahip olan ekran kartlarının güç tüketimleri oldukça düşüktür. GTX 980 ve 970 Gaming, MSI’nın üst seviye ekran kartlarında bulunan soğutma ve sessizlik özellikleri rakiplerini geride bırakmış, Twin Frozr V termal tasarımıyla kullanıcısıyla buluşacaktır.

Teknolojik Donanım

Twin Frozr V, Zero Frozr teknolojisi ve Torx Fan tasarımıyla donatılmış ve bunlara ek olarak MSI GTX 960 Gaming 2G, DirectX 12 desteğiyle 2015 yılında çıkacak oyunlar için şimdiden hazır konumdadır. GAMING serisiyle başarısını kanıtlamış olan MSI serisine ek olarak kutusunda bulunan kaplan tasarımıyla dikkat çekmekte olan GTX 960 2GD5T OC modelini de kullanıcılarına sunmaktadır. Armor 2X soğutucusu gerçek siyah ve beyaz tonlarında ve MSI Krait Edition ana kartıyla birlikte siyah beyaz kasa modifikasyonlarıyla mükemmel bir uyum içerisindedir.

GTX 960 serisi ekran kartı

Termal Tasarımıyla Twin Frozr V

Dünyanın ilk çift fana sahip ekran kartı soğutması olarak başarılı bir çıkış yapan Twin Frozr modelinin sonuncusu olan Twin Frozr V, iki slottan daha küçük olan boyutlarıyla önceki nesillerle kıyaslandığında farkını ciddi bir şekilde ortaya koymaktadır. Aynı devirde dönmesine rağmen %19 daha fazla hava akışı sağlarken sessiz bir çalışma gerçekleştiren yeni 10 cm Torx fanlar görsel olarak da mükemmel bir uyum sağlamaktadır. Soğutma borularının verimini büyük ölçüde artıran SuperSU ve Airflow Control teknolojisini birleştiren bu tasarımda Zero Frozr teknolojisine de yer verilmiştir.

Yazar : Güçnar

1986 yılında doğdum. 1999 yılında bilgisayar ve internet ile tanıştım. 2003 yılında ilk Pc'me sahip olduktan sonra oyunlardan çok internet ilgimi çekti. Şimdi hobi olarak açtığım blog'ta sizin güncel bilgiler paylaşıyorum..

Yorum Yazarken DiKKAT !;

Bak genç seni uyarıyorum. Eğer sen şu kaliteli ve güncel blogumu saçma sapan spam,reklam ve türevi gibi şeyler ile dolduracaksan hiç zahmet etme. Onaylamayacağım. Bedava backlink kazanacağım diye havalara da girme. Özet konuyla alakasız yorumlar silinir. Hadi şimdi güle güle

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>