AnasayfaEğlence › Twitter Müzik Uygulaması Geliyor

Twitter Müzik Uygulaması Geliyor

Dünyanın en büyük sosyal paylaşım sitelerinden Twitter, yepyeni müzik uygulaması haberi ile bir süredir gündemden düşmüyor. Sonunda uygulamanın bu hafta sonu hayata geçeceği gelen bilgiler arasında.

Apple’ın İOS işletim sistemi için müzik uygulaması geliştirdiğine yönelik haberler çıkan Twitter’ın, bu hafta sonu uygulamayı kullanıcılarının beğenisine sunacağı konuşuluyor. Uygulama’nın ABD’de düzenlenecek Coachella müzik festivalinin başlangıcı ile sunulması da yine belirtilen önemli bilgilerden. Dünyanın en büyük mikroblog platformu olma ünvanını elinde bulunduran Twitter, San Francisco merkezli müzik hizmeti We Are Hunted’ı bünyesine katarak, müzik uygulaması hakkında iddialı olduğunun sinyallerini vermiş oldu. Twitter hesabı olan ve olmayan tüm kullanıcılar tarafından kullanılabileceği belirtilen uygulamanın, böylelikle bağımsız bir uygulama olacağı belirtiliyor. Ancak Twitter üyesi olan kullanıcıların, uygulamanın daha fazla içeriğine erişim sağlama imkânı bulacağı belirtilmesi gereken bir nokta.

Uygulama ekranda dört başlık ile sunulacak. Kullanıcıların hoşlanacağı düşünülen ‘ Önerilenler’ listesinin yanı sıra, #NowPlaying ( Şimdi Çalınıyor) hashtag’i kullanıcılar arasında tweet edilen parçaları içerecek. ‘Popüler’ üçüncü başlığın adı ve en trendleri sunan özellik olurken, ‘ Ermerging’ ( Yeni Gelenler) yakın zamanda sunulacak parça ve sanatçıların bilgilerini içerecek. SoundCloud, Vevo ve iTunes gibi mobil müzik uygulamaları ile Twitter müzik uygulamasının uyumlu olacağı da gelen bilgiler arasında. Bu yeni uygulama ile Twitter, kullanıcılarının oldukça beğenisini kazanacağa benziyor.

twitter-music-uygulamasi

twitter-music-uygulamasi

Yazar : Güçnar

1986 yılında doğdum. 1999 yılında bilgisayar ve internet ile tanıştım. 2003 yılında ilk Pc'me sahip olduktan sonra oyunlardan çok internet ilgimi çekti. Şimdi hobi olarak açtığım blog'ta sizin güncel bilgiler paylaşıyorum..

Yorum Yazarken DiKKAT !;

Bak genç seni uyarıyorum. Eğer sen şu kaliteli ve güncel blogumu saçma sapan spam,reklam ve türevi gibi şeyler ile dolduracaksan hiç zahmet etme. Onaylamayacağım. Bedava backlink kazanacağım diye havalara da girme. Özet konuyla alakasız yorumlar silinir. Hadi şimdi güle güle

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>