AnasayfaMobil Cihazlar › LG G3 İnceleme

LG G3 İnceleme

LG G3 ile Sınırlarınızı Aşabilirsiniz

Günümüzde teknoloji büyük bir hızla gelişmektedir. Teknolojinin gelişmesi ile insan hayatı oldukça kolay ve rahat bir hale gelmiştir. Elektronik cihazlarda uygulanan teknolojik gelişmeler sayesinde insanlar hemen hemen bütün işlerini tek bir tuş ile yorulmadan kolay ve güvenli bir şekilde halletmektedir.

Teknoloji ile Hayatınızı Kolaylaştırabilirsiniz

                Yaşanan teknolojik gelişmeler Dünya’da ve ülkemizde oldukça yakından takip edilmektedir. Teknolojinin sunduğu imkânlardan yararlanan LG firması da piyasaya sürdüğü telefon ile müşterilerini her daim memnun etmeyi başarmıştır.

lg g3 inceleme

LG G3 Özellikleri

Teknolojinin son harikalarında birisi olan LG G3 özellikleri;

  • Kablosuz şarj özelliği sayesinde priz sıkıntısı yaşamadan istediğiniz yerde ve zamanda telefonunuzu kolay bir şekilde şarj edebilirsiniz. Bunun yanı sıra çıkarılabilir bataryası sayesinde yanınızda her zaman yedek batarya taşıyabilirsiniz.
  • Smart Notice özelliği sayesinde siz telefonunuzun neye ihtiyacı olduğunu anlamadan o size neye ihtiyacı olduğunu söyler. Bu özellik uygulamaya göre isteğinize bağlı bir şekilde ayarlanabilir.
  • Akıllı gösterge sayesinde en çok kullandığınız uygulamalar uygulama panelinde gösterilir ve sizin işinizi kolaylaştırır.
  • Knock Code özelliği sayesinde telefonunuzun güvenlik kilidini istediğiniz şekilde ayarlayabilir ve bilgilerinizi daima gizli tutabilirsiniz

Quad HD ekranı ve 538ppi ekran çözünürlüğü sayesinde resimlerinizi, videolarınızı

Yazar : Güçnar

1986 yılında doğdum. 1999 yılında bilgisayar ve internet ile tanıştım. 2003 yılında ilk Pc'me sahip olduktan sonra oyunlardan çok internet ilgimi çekti. Şimdi hobi olarak açtığım blog'ta sizin güncel bilgiler paylaşıyorum..

Yorum Yazarken DiKKAT !;

Bak genç seni uyarıyorum. Eğer sen şu kaliteli ve güncel blogumu saçma sapan spam,reklam ve türevi gibi şeyler ile dolduracaksan hiç zahmet etme. Onaylamayacağım. Bedava backlink kazanacağım diye havalara da girme. Özet konuyla alakasız yorumlar silinir. Hadi şimdi güle güle

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>