AnasayfaMobil Cihazlar › Sony Xperia T3 Özellikleri

Sony Xperia T3 Özellikleri

Sony-Xperia-T3-Ozellikleri

Bu gün sizin için Sony Xperia t3 incelemesine karar verdik. Xperia T3, Sony’in, Xperia serisi ile özdeşleşmiş çizgileri taşımakta olup, yine kaliteli bir görünüm ve kullanım sağlayacak gibi duruyor. Xperia T3, 5.3 inçlik 720p çözünürlüğe sahip HD ekran ile dikkat çekmekte olup, Bravio Engine 2 teknolojisi ile donatılmış durumda. T3’ün tasarımında ayrıca göze çarpan bir özelliği de, anten görevini üstlenen paslanmaz çelik bir çerçeve ile sarılmış olmasıdır.

 

Sony-Xperia-T3-fiyatıXperia T3 kamera özellikleri

Sony Xperia T3, ışığın az bulunduğu ortamlarda bile yüksek performans sağlayan Exmor RS özelliği ile bezenmiş 8mp’lik kamerası ile keyifli çekimler vaat ediyor. Ayrıca HDR özelliği bulunan kamera ile, ışığın arkadan geldiği ortamlarda bile yüksek kalite ve çözünürlüğe sahip videolar çekilebilmesine olanak sağlıyor. SteadyShot özelliği de fotoğraflarınızda bozulmaları engelleyerek kaliteli bir kullanım sunuyor.

 

Pil ve İşlemci

Xperia T3, 4 çekirdekli işlemcisi ile 1.4GHz işlem hızı sunmasının yanı sıra, 2500 mAh pil özelliğine sahip. Ayrıca, Battery Stamina(Batarya Dayanıklılığı) modu ile daha uzun süreli bir pil ömrü sunuyor.

 

Sony Xperia t3 fiyatı firmalara göre 1250.00 TL ve 1400.00 TL arasında değişim göstermektedir. Xperia T3, Siyah ve Beyaz olarak 2 renk seçeneği ile Türkiye satışlarına başlamıştır.

Sony-Xperia-T3-inceleme

 

Yazar : Güçnar

1986 yılında doğdum. 1999 yılında bilgisayar ve internet ile tanıştım. 2003 yılında ilk Pc'me sahip olduktan sonra oyunlardan çok internet ilgimi çekti. Şimdi hobi olarak açtığım blog'ta sizin güncel bilgiler paylaşıyorum..

Yorum Yazarken DiKKAT !;

Bak genç seni uyarıyorum. Eğer sen şu kaliteli ve güncel blogumu saçma sapan spam,reklam ve türevi gibi şeyler ile dolduracaksan hiç zahmet etme. Onaylamayacağım. Bedava backlink kazanacağım diye havalara da girme. Özet konuyla alakasız yorumlar silinir. Hadi şimdi güle güle

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>